Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał leeeroy
Miniaturka MTV
Wielki Test Baterii AA / R6 - które najlepsze? Które opłacalne? Za które przepłacasz!
Test Baterii Alkalicznych AA tabela wyników: https://testhub.pl/TestBaterii Czemu tanie baterie są drogie: https://youtu.be/TQrT9qwb13I Test baterii AA Energizer, Panasonic, Duracell, Kodak, Philips, Varta, Diall, Anslut, Aerocell, CMI, Auchan, Tesla, Powermaker, Anslut, EvaeActive, Toshiba, Maxell, Verbatim, Megacell, Lexman, Defender, Rubin, Procell, Vipow. Test baterii z L(…)
okejki 2 · 8 godzin temu
Miniaturka MTV
Krosno24.pl - Przejazd kolumny wojskowej ze Słowacji (27.11.2021)
Https://krosno24.pl/informacje/slowackie-wojska-przejechaly-przez-region-jada-na-lotwe-i2329 Źródło: Sztab Generalny WP, czytelnik (6 535x oglądano na YT)
okejki 4 · 3 dni temu
Miniaturka MTV
Bunt imigrantów w Wędrzynie. Nagranie udostępnione przez lubuską policję
Blisko 600 policjantów wzięło udział w deeskalacji buntu imigrantów, który miał miejsce w specjalnym tymczasowym ośrodku w Wędrzynie w województwie lubuskim. Policja w piątek (26 listopada) opublikowała nagranie z tej sytuacji, która miała miejsce dzień wcześniej. Imigranci przebywający w ośrodku zaczęli niszczyć jego wyposażenie, krzyczeć i zachowywać się agresywnie wobec personel(…)
okejki 9 · 3 dni temu
Miniaturka MTV
Dlaczego kobiety w tej armii mieszkają i śpią z mężczyznami?!
Od dawna nikogo nie dziwi fakt, że w wielu krajach kobiety odbywają służbę wojskową na równi z mężczyznami. Jeśli zaś chodzi o równość w armii, to najdalej posunęła się w tym kierunku Norwegia. Tam kobiety i mężczyźni nie tylko razem pełnią służbę wojskową, ale też mieszkają i śpią we wspólnych koszarach! Jest to zadziwiający, a ponadto niedopuszczalny zwyczaj dla większości armii (…)
okejki 4 · 4 dni temu
Miniaturka MTV
CZY DA SIĘ PRZEŻYĆ 7 DNI ZA 50 ZŁ - EKSTREMALNE WYZWANIE!
50 zł to w dzisiejszych czasach naprawdę niedużo pieniędzy. Każdy kto robi zakupy zdaje sobie z tego sprawę, a teksty typu "przecież ja nic nie wziąłem i 50 zł?" są coraz częstszymi obrazkami z polskich domów. Podjąłem się wyzwania, żeby przeżyć tydzień za 50 zł i zjeść w miarę wartościowe posiłki a przy tym sprawdzić jakie będę miał odczucia. Ile normalnie byśmy zmarnowali produk(…)
4 dni temu
Miniaturka MTV
KOSMICZNE ENERGIE - Ralph Kaminski - koncert
Koncertowy Ralph
okejki 3 · 4 dni temu
Miniaturka MTV
Jak byście sobie chcieli popatrzeć
Transmisja na żywo
4 dni temu
Miniaturka MTV
A taki silniczek elektromagnetyczny
Kilka chwil i masz:):)
okejki 5 · 5 dni temu
Miniaturka MTV
Jak zrobić piec z gaśnicy?
Całkiem spoko, kilka spawów
5 dni temu