Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał morf124
Miniaturka MTV
Czytamy naturę #107 | Co się stało 42 tys. lat temu? - Para-diament - PSTRYK!
W 107. odcinku "Czytamy naturę" opowiadam o: 1) 00:59 magnetycznym "Wydarzeniu Adamsa", które wstrząsnęło Ziemią 42 tysiące lat temu - albo nie; 2) 09:07 nowej postaci diamentu, która jest trochę jakby kryształem, a trochę jakby szkłem; 3) 15:52 fizyce pstrykania palcami, które jest nie tylko najszybszym ruchem wykonywanym przez człowieka, ale też i zjawiskiem zaskakują(…)
1 dzień temu
Miniaturka MTV
Maszyna do pakowania z LEGO
W tym roku pakowanie prezentów pod choinkę będzie inne niż do tej pory.
okejki 24 · komentarze 11 · 2 dni temu
Miniaturka MTV
Jakie obrażenia odniesiesz, gdy kula trafi w twoją kamizelkę kuloodporną?
Welcome to DEMONETIZATION RANCH!!!! Get your shirts here lololololol https://www.bunkerbranding.com/products/demoneyyy-t-shirt Use code DEMORANCH for a discount on your Ballistic Dummy!!! https://ballisticdummylab.com/demoranch Watch me vlog. http://www.youtube.com/offtheranch IF you love animals http://www.youtube.com/vetranch http://www.facebook.com/DemolitionRanch https(…)
okejki 8 · 2 dni temu
Miniaturka MTV
Spawanie łukowe w super zwolnionym tempie
Nic dziwnego, że T-Raperzy znad Wisły śpiewali kiedyś: "Praca spawacza mnie przeistacza, z piórka na wietrze w lodołamacza. Gdy ściskam w dłoni pręt spawalniczy, wtedy nie umiem myśleć o niczym. Jak tylko trwale łączyć metale - spawam na oślep w obłędnym szale: stale, żelaza, chromy, tytany - ten dar od niebios został mi dany".
okejki 11 · komentarze 4 · 2 dni temu
Miniaturka MTV
Nowe psychomanipulacje sprzedażowe na pokazach AGD w 2021r. Poszliśmy z UKRYTĄ KAMERĄ;...
Nawet covid i pandemia nie zatrzymały trefnych firm oferujących naiwnym seniorom usługi paramedyczne lub gary i inne sprzęty AGD na prezentacjach (niby) niesprzedażowych. Jedyna różnica to ta, że udoskonalono nieco techniki sprzedażowe a naiwni przybywają na prezentacje prezentacje w twarzowych maseczkach higienicznych. Nadal udaje się zwabić osoby, które przychodzą z niezłomnym(…)
okejki 6 · 2 dni temu
Miniaturka MTV
Ale to już było...
Fragment filmu "Zaraza" Romana Załuskiego z 1971 roku. Skąd my to znamy...
okejki 246 · komentarze 62 · 2 dni temu
Miniaturka MTV
Tesla Is Lightyears Ahead Of... Tesla
Były inżynier Tesli pokazuj jak ciągle ulepszany jest model S na przykładzie klamki. Uproszczenie klamki znacznie zmniejszyło ryzyko awarii. Wartko obejrzeć całość, na koniec jest ciekawostka co to jest DFMEA i co ma wspólnego z głupotą użytkowników
okejki 3 · 2 dni temu
Miniaturka MTV
Stadiony ekstraklasy kiedyś i dziś
Use code TFCStadiums to get 3% DISCOUNT for FIFA22! https://ene.ba/TFCStadiums-PSN Buy PSN gift cards at the best price. Use code TFCStadiums to get 3% DISCOUNT! https://ene.ba/TFCStadiums-FIFA22 ENEBA.com - great place to buy games (PS4, Xbox, PC)! Use code TFCStadiums to get 3% DISCOUNT! https://ene.ba/TFCStadiums Poland Ekstraklasa stadiums then vs now ft. Stadion Wojska Po(…)
okejki 4 · 2 dni temu
Miniaturka MTV
Skąd on się tu wziął?!
Niby na drogach już wszystko widzieliśmy, ale wtedy pojawia się znikąd on i...
okejki 191 · komentarze 39 · 8 dni temu
Miniaturka MTV
Ukraiński mistrz parkowania
To że ktoś nie potrafi zaparkować to jedno, ale to co dzieje się potem przechodzi ludzkie pojęcie.
okejki 343 · komentarze 76 · 8 dni temu